Archiwum kategorii ‘Ubieranki Winx’

Dla dziewczyn Winx

Dla dziewczyn Winx

Dla dziewczyn Winx

Play Dla dziewczyn Winx Now »


Czeka na nas kolejna ciekawa ubieranka z postaciami Winx w której będziemy mieli możliwość ubrania dwóch postaci Winx. Wszystko będzie zależało od nas którą z dziewczyn będziemy chcieli w tej grze ubrać. Czeka na nas zmiana koloru włosów jak i też nowe stroje dla czarodziejek.

 

Klub Winx ubieranka

Klub Winx ubieranka

Klub Winx ubieranka

Play Klub Winx ubieranka Now »


Bardzo fajna i przyjemna ubieranka z klubu Winx. Na środku gry odnajdziemy jedną z postaci Winx, obok niej dwie pomocniczki. Po lewej stronie znajdują się ubrania w które to będziemy musieli jeżeli tylko będziecie chcieli ubrać tą postać z Winx. Zachęcamy Was do ubioru tej postaci w ciekawe ubrania Winxowe. Ta winx czeka już na Ciebie w tej grze.

 

Ubieranka jedna z Winx

Ubieranka jedna z Winx

Mamy możliwość zrobienia makijażu Winx oraz odmienienia jej wyglądu. Możemy zmienić kolor włosów, oczów czy też zrobić delikatny makijaż. Dalej już pozostanie nam tylko ubranie tej postaci z Winx. Postaraj się aby ubrać ją w tej grze Winx jak najładniej tylko potrafisz. Winx na pewno liczy na Ciebie.

 

Ubierz gwiazdę Winx

Ubierz gwiazdę Winx

Tym razem jedna z Winx bierze się za karierę piosenkarki. Wybiera się w trasę koncertową wraz z resztą swojej ekipy czarodziejek. Czy pomożesz im ubierać się na takie występy. W tej grze mamy do wyboru wiele ciekawych ciuchów oraz wszelkich dodatków. Dzięki niemu postać piosenkarki Winx będzie wyglądać cudownie. Wierzymy w Ciebie, że dasz radę ubrać czarodziejki w tej grze ubierance dla wszystkich dziewczyn.

 

Ubieranka Flora Winx

Bardzo fajna ubieranka dla dziewczyn, w której pod klawiszami fortepianu z którego oczywiście wydobywają się dźwięki są również umieszczone poszczególne ubrania dla Winx oraz wiele wiele innych fajnych gadżetów. Zobacz je sama i zobacz nic Cię to oczywiście nie kosztuje, jedyne co musisz zrobić to włączyć tą grę dla dziewczyn.

ubieranka flora Winx w bańkach

 

Ubierz jedną z przyjaciółek z Winx

Typowa ubieranka dla dziewczynek. W grze tej mamy gwiazdkę w której pokazują się postacie z Winx. Wybierz jedną z nich jaką chcesz ubrać. Mamy bardzo bogaty wybór ubranek oraz wszelkiego rodzaju ciuchów, a także dodatków do nich. Takimi dodatkami są na przykład skrzydełka do postaci czarodziejek. Bardzo prosta a zarazem bardzo przyjemna i ciekawa ubieranka dla dziewczyn.

Ubierz jedną z przyjaciółek z Winx

 

Ubierz jedną z Winx

Jeżeli lubisz ubieranki z Winx to bardzo dobrze trafiłaś. Właśnie ta ubieranka jest dla Ciebie. Twoim zadaniem jest zapamiętanie ubioru z Winx. Masz na to określony czas. Następnie zostajesz przeniesiona do garderoby Winx gdzie musisz się ubrać tak jak na obrazku. Sprawdź swoją pamięć i zobacz jak daleko uda CI się dojść w tej grze.

Ubierz jedną z Winx

 

Ubieranka Stella Winx

Stella Winx ma teraz trochę czasu wolnego i postanowiła go wykorzystać. Zaprosiła wszystkich swoich znajomych aby móc wystąpić przed nimi i zaśpiewać piosenkę, którą specjalnie dla nich stworzyła. Ma dwie godziny do występu, udała się do garderoby i stanęła przed dylematem w co się ubrać. Dlatego też poprosiła właśnie Ciebie o dobranie jej kostiumu na ten występ przez swoimi znajomymi.

Ubieranka Stella Winx

Ubieranka Stella Winx

Play Ubieranka Stella Winx Now »

 

Ubieranki Winx

Do wyboru mamy wszystkie czarodziejki z Winx. Musimy ubrać jedną z czarodziejek, którą wybraliśmy. TZreba to zrobić najlepiej jak potrafimy. Gdyż po ubraniu wybranej przez nas z postaci klikamy myszką na przycisk strzałki zostaniemy przekierowani do chłopaka Winx, który ocenia nas ubiór. Następnie jeżeli wszystko jest dobrze wybieramy się z nim na randkę.

Ubieranka Winx