Wpisy oznaczone ‘gry dla dzieci’

Winx w bańkach

W grze tej musimy łapać małe czarodziejki w bańki. Kierujemy magiczną różdżką przy pomocy myszki komputerowej. Klawiszamy myszki tworzymy bańki musimy to wykonywać w ten sposób aby złapać jak najwięcej małych czarodziejek za które dostajemy oczywiście odpowiednie ilości punktów. Zbieramy też różne bonusy takie jak między innymi czas.

Winx w bańkach

 

Ubieranka Stella Winx

Ubieranka Stella Winx, została gwiazdą muzyki na kilka dni. Postanowiła ona wykorzystać ten czas w jak najlepszy sposób skupiając się na występach na scenie co widać w tej grze. Wciel się w postać Stelli z Winx i ubierz się jak najlepiej na taki występ. I pamiętaj, że na tym występie będzie bardzo dużo osób oraz wile znajomych z Winx między innymi Musa Winx.

PacMan

 

Kolorowanka Winx Stella

Trochę odmienności od gier oraz ubieranek z Winx. Dziś proponujemy Wam kolorowankę w wersji online ze Stellą Winx. Wystarczy wybrać kolor, którym to właśnie mamy zamiar pomalować część tego obrazka. Po wybraniu określonego koloru, myszką kilkamy na ten czarno biały obrazek, właśnie w ten sposób kolorujemy cały ten obrazek z Winx. Zapraszamy do otwarcia kolorowanki Winx, i jej pokolorowania.

Kolorowanka Winx Stella

 

Ubierz Winx

Specjalnie dla miłośników Winx postanowiliśmy dodać kolejną już ubierankę z Winx. Mamy mnóstwo ciekawych kreacji w tej ubierance. Są to za równo ciekawe spódniczki z Winx, długie spodnie w różnych ciekawych kolorach. Do spódniczek pasują ciekawe kolorowe rajstopy, które również możemy odnaleźć w tej ubierance z Winx. Po wyborze fryzury dla tej dziewczyny, wybieramy ciekawe opaski oraz przepaski na głowę. Na koniec zostaną nam modne buty oraz ciekawe kapelusze, to oczywiście nie wszystko więcej w tej ubierance Winx.

Ubierz Winx